DOD pre rodiny

Výnimočný deň plný zábavy a spoločnosti v PERI. Aj ta by sme mohli definovať náš nedávny event - DOD pre rodiny.

9. septembra 2023 sme v spoločnosti PERI premenili naše pracovné prostredie na miesto radosti, oddychu a výnimočného zážitku. Oslavy začali už o 8:00, keď naši kolegovia prichádzali so svojimi rodinami, pripravení na nezabudnuteľný deň.

Stoly boli pokryté výborným jedlom, ktoré sme spoločne ochutnali a užívali si spoločne strávený čas. O 9:30 sme sa zhromaždili na prezentácii nášho konateľa, Ing. Radoslava Kopku, ktorý nám priblížil históriu a fungovanie spoločnosti PERI. Bol to pre nás všetkých fascinujúci pohľad do samotnej „kuchyne“ nášho úspechu.

Následne sme sa rozdelili do skupín a predstavili sme jednotlivé oddelenia našim najbližším. Pre deti sme si pripravili rôzne zábavné úlohy a s nadšením sme sledovali, ako zbierajú dieliky z puzzle ako odmenu. Po sústredenom snažení odhalili nápovedu na hľadanie pokladu, ktorý sme spoločne s radosťou objavili.

Počas popoludnia sme si užívali bohatý program s cukrovou vatou, kúzelníkom, virtuálnou realitou, súťažami, stolným futbalom a obľúbeným skákacím hradom. Vrcholom dňa bolo tanečné vystúpenie Juraja Baču s Dominikou Richterovou, ktoré nás dostalo do pohody a smiechu. Celý program korunovala pesnička "Táhněte do háje"!

Chceme poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili, a tiež našim kolegom, ktorí svojou kreativitou a ochotou prispeli k úspešnému predstaveniu jednotlivých oddelení a k ďalším sprievodným úlohám. Tento deň bol pre nás všetkých nezabudnuteľným zážitkom plným radosti a spoločnosti. Ďakujeme Vám za Vašu účasť a príspevok k úspechu tohto výnimočného dňa v našej PERI rodine! 

 

  • Typ
  • TÉMA
  • CENA

Cieľová skupina