Oppidum, Bratislava, Slovensko

Oppidum
Bratislava , Slovenská republika

Polyfunkčný bytový dom s dvomi podzemnými poschodiami garáží sa nachádza na rohu Uzbeckej a Kazanskej ulici v Bratislave. Projekt pozostáva z dvoch objektov, pričom jeden z nich má 10  a druhý 5 nadzemných podlaží. Oba objekty spoločne vytvárajú vnútroblok, ktorý sa plánuje využívať ako priestor privátnej rekreácie obyvateľov. V podzemí každého z objektov sa nachádza parkovací dom pre 111 bytov vo vyššej budove a pre 22 bytov v nižšej budove.

Zákazník

ARBET - CONSTRUCT, s.r.o.

 

 

 

 

 

Projekt

Dojmy z projektového procesu

Informácie o projekte

Oppidum, Bratislava, Slovensko - Ján Šľachta, konateľ ARBET - CONSTRUCT, s.r.o.
Oppidum, Bratislava, Slovensko - Ján Šľachta, konateľ ARBET - CONSTRUCT, s.r.o.
Ján Šľachta
Konateľ
Pri realizácii projektu Oppidum v Podunajských Biskupiciach pre objednávateľa Slovbyt - M, Malacky, spoločnosť PERI svojou flexibilitou a technickým riešením v značnej miere prispieva k výraznému postupu výstavby diela. So spoločnosťou PERI sa dobre spolupracuje, ich progresívny prístup a rýchle riešenie problémov napomáhajú k včasnému plneniu postupových míľnikov diela. PERI svojím technickým riešením a systémom riadenia zákazky spĺňa požadované nároky zhotoviteľa na rýchlosť realizácie diela kladené investorom. Svojím prístupom dokazujú, že ide o spoľahlivého partnera vhodného na spoluprácu pre veľké projekty náročné na krátky čas výstavby a kvalitu.

Komplikované zadanie v neľahkých podmienkach nebolo pre PERI prekážkou a preverilo kvalitu ich systémov, riadiacich pracovníkov a pracovníkov technickej prípravy. Na spolupráci so spoločnosťou PERI som ocenil najmä odborné znalosti a flexibilitu, vďaka ktorým sme sa dokázali pripraviť na technicky náročné riešenie rámp parkovacieho domu, dilatačných stien a riešenie náročných oblúkových stien rámp. Technické riešenie od PERI nám pomohlo v realizácii obojstranných dilatačných stien suterénu, kde sme úspešne skombinovali debniaci systém TRIO so systémom VARIO. Taktiež návrh a postup debnenia oblúkových jednostranných stien rámp zo systému RUNDFLEX nám značne pomohol a zjednodušil stavebné práce pri výstavbe objektu.

Spolupráca so spoločnosťou PERI, odborné, osobné konzultácie, prístup technických pracovníkov a flexibilita systémov PERI sú hlavnou devízou pri realizácií polyfunkčného objektu. Spoluprácu so spoločnosťou PERI a jej obchodnými zástupcami, technickým zázemím ako aj logistikou výdaja materiálu, príjmu, kontroly s administratívnou podporou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Prístup od riadiacich pracovníkov až po pracovníkov zabezpečujúcich výdaj v sklade je nadštandardný.

Použité PERI systémy

Pracujete na podobnom projekte?

Zavolajte nám na číslo +421 (0)2 49.209-111, aby sme prediskutovali Vaše požiadavky.

Hľadať kontakt na predaj
Oppidum, Bratislava, Slovensko
Oppidum, Bratislava, Slovensko