You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Successful construction with PERI. The company.

Sme úspešný na trhu rovnako ako aj naši zákazníci

Naším hlavným cieľom a najväčším úspechom je spokojný zákazník

Podporujeme našich zákazníkov na trhu so zvyšujúcou sa konkurenciou aj prostredníctvom našich výrobkov a služieb, ktoré vyvíjame ako najlepšie riešenia pre súčasné ako aj budúce projekty našich zákazníkov - usilovne v súlade s modernou technológiou.

Rodinná a medzinárodná spoločnosť

Sme rodinná firma so zmyslom pre trvalé hodnoty. Na týchto pevných základoch je postavené predstavenstvo spoločnosti na čele s Alexander Schwörer, Dr. Fabian Kracht a Leonard Braig ako aj medzinárodný manažment, ktorého cieľom je zabezpečiť udržateľný medzinárodný rozvoj. Cieľom spoločnosti PERI za posledných 45 rokov bolo, je a do budúcnosti ostáva: Priniesť najlepšie výkony a služby pre našich zákazníkov.

"Medzinárodný manažment PERI predstavujú odborníci s know-how v oblasti debnenia a lešenia. Ich najväčšou výhodou je, že poznajú podmienky lokálnych trhov, vďaka čomu vedia priniesť najlepšie riešenia na mieru každého projektu - berúc do úvahy rovnováhu medzi mzdovými nákladmi a cenou materiálu."

 

Cooperative and proficient

The values of our specialists are readiness to perform, reliability, a sense of responsibility and straightforwardness. It is their ambition to contribute as a trustworthy and proficient partner to the success of our customers, with highest commitment, proficiency and knowhow in the manifold global projects.

“Openness and trust in mutual interaction, recognizing the benefit for our customers as potential for success, facing changes and transformations with courage – we at PERI fill these contents of our corporate mission statement with life every day.“

Quality and support

We are there for our customers – with efficient and safe formwork and scaffolding systems, the right solutions for every requirement and full support – before, during and after each project.

“Our services start long before the actual groundbreaking ceremony and last far longer than the conclusion of the project.“