Úspech na trhu spolu so zákazníkmi

Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom

Napriek tvrdej konkurencii prinášame našim zákazníkom kvalitné produkty a služby, čím prispievame nielen k ich spokojnosti, ale aj k ich úspešnosti na trhu. Tento prístup a motivácia nás priviedli k líderstvu v oblasti nášho podnikania. Ako dnes, tak aj v budúcnosti budeme pre našich zákazníkov usilovne vyvíjať tie najlepšie riešenia.

Rodinná medzinárodná firma

Sme rodinná firma s dlhoročnými stabilnými hodnotami. Na týchto pevných základoch vykonávajú členovia predstavenstva  Alexander Schwörer, Dr. Fabian Kracht a Leonhard Braig dohľad nad trvalo udržateľným globálnym rastom. Náš cieľ za posledných 45 rokov zostáva rovnaký aj do budúcnosti: Dať zákazníkom to najlepšie.

The PERI Management Board 2015

Kooperatívni profesionáli

Hlavnými devízami našich špecialistov je neustála pripravenosť byť nápomocným, spoľahlivosť, zodpovednosť a priamosť. Ich ambíciou je byť dôveryhodným a profesionálym partnerom a prispieť tak k zákazníkovmu úspechu. 

Cooperative and proficient. PERI, your proficient and reliable business partner.

Kvalita a podpora

Sme tu pre našich zákazníkov – s efektívnymi a bezpečnými systémami debnenia a lešenia,  s tými správnymi riešeniami pre každé zadanie a s plnou podporou pred, počas a po ukončení projektu.

“Naše služby začínajú oveľa skôr, než prvé výkopové práce a pokračujú aj po ukončení projektu.“

With efficient and safe formwork and scaffolding systems quality and support are guaranteed.