You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Úspech na trhu spolu so zákazníkmi

Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom

Napriek tvrdej konkurencii prinášame našim zákazníkom kvalitné produkty a služby, čím prispievame nielen k ich spokojnosti, ale aj k ich úspešnosti na trhu. Tento prístup a motivácia nás priviedli k líderstvu v oblasti nášho podnikania. Ako dnes, tak aj v budúcnosti budeme pre našich zákazníkov usilovne vyvíjať tie najlepšie riešenia.

Rodinná medzinárodná firma

Sme rodinná firma s dlhoročnými stabilnými hodnotami. Na týchto pevných základoch vykonávajú členovia predstavenstva  Alexander Schwörer, Dr. Fabian Kracht a Leonhard Braig dohľad nad trvalo udržateľným globálnym rastom. Náš cieľ za posledných 45 rokov zostáva rovnaký aj do budúcnosti: Dať zákazníkom to najlepšie.

Kooperatívni profesionáli

Hlavnými devízami našich špecialistov je neustála pripravenosť byť nápomocným, spoľahlivosť, zodpovednosť a priamosť. Ich ambíciou je byť dôveryhodným a profesionálym partnerom a prispieť tak k zákazníkovmu úspechu. 

Kvalita a podpora

Sme tu pre našich zákazníkov – s efektívnymi a bezpečnými systémami debnenia a lešenia,  s tými správnymi riešeniami pre každé zadanie a s plnou podporou pred, počas a po ukončení projektu.

“Naše služby začínajú oveľa skôr, než prvé výkopové práce a pokračujú aj po ukončení projektu.“